Barcelona Picasso Tour met Tickets voor het Picasso Museum

4.7
(1314 Reviews)

Over deze activiteit

Smartphone tickets geaccepteerd

Duur: 2 uren
Deze activiteit heeft UITZONDERLIJKE beoordelingen
Onmiddellijke bevestiging
GRATIS annuleren
Vanaf
€ 45 € 41
GRATIS annuleren
Geen verborgen kosten
  • Je reservering wordt onmiddellijk bevestigd
  • Deze optie heeft GRATIS annulering: boek zonder risico!

Overzicht

Ontdek Picasso's Barcelona tijdens een unieke 2 uur durende wandeltour. Onder begeleiding van een deskundige gids duik je in de oude stad en verken je de plekken die de geniale kunstenaar inspireerden. Je leert niet alleen het verhaal achter zijn werken, maar je krijgt ook toegang tot het Picasso Museum, een van de meest iconische en bezochte musea van de stad. Met meer dan 4.000 werken, variërend van vroeg realisme tot revolutionair kubisme, is dit een ervaring die je in staat stelt om Picasso's kunst te leven en te ademen in het hart van Barcelona.

  • Geniet van een activiteit die is ontworpen voor kleine groepen van ongeveer 10 personen.
  • Leer meer over de geschiedenis van de in Malaga geboren kunstenaar en zijn tijd in de Llotja Mar en de taverne Els Quatre Gats.
  • Bewonder de indrukwekkende artistieke productie van Picasso in het Picasso Museum, vergezeld door een deskundige gids die je de ervaring in het Engels of Frans biedt, zoals je kiest wanneer je boekt.

Wat is inbegrepen

  • Picasso Wandeltour door Barcelona
  • Toegang tot het Picasso Museum

Selecteer deelnemers en datum

Wat je kunt verwachten

Deze wandeltour laat je het Barcelona van Pablo Picasso ontdekken. Je krijgt niet alleen de kans om door het historische centrum te wandelen en de plekken te bewonderen waar hij vaak kwam, maar je kunt ook het museum binnengaan dat aan hem is gewijd. De activiteit duurt ongeveer 2 uur en vindt plaats in kleine groepen van ongeveer 10 personen, met een deskundige gids die je de ervaring in het Engels of Frans biedt, afhankelijk van je voorkeur. Je kunt de volgende bezienswaardigheden bezoeken:

  • Els Quatre Gats - Toen de Malagueño in Barcelona woonde, bracht hij veel van zijn tijd door in deze taverne. Geïnspireerd door Parijse cafés werd het al snel een ontmoetingsplaats voor de kunstenaars van die tijd. De eerste tentoonstelling van Picasso werd binnen de muren gehouden.
  • Llotja Mar - Een ogenschijnlijk eenvoudig gebouw, verbonden met de maritieme handel. Het was ook het hoofdkwartier van de beurs, maar toen Picasso in Barcelona woonde, studeerde hij hier Schone Kunsten.
  • Col-legi d'Arquitectes - Weinig mensen weten dat het enige openluchtwerk van Picasso in Barcelona op een steenworp afstand van de kathedraal ligt. Het is een muurschildering die, in de klassieke Andalusische stijl, een eerbetoon is aan de Catalaanse traditie met een voorstelling van de "Gegants" (grote figuren die voornamelijk koningen of religieuze figuren voorstellen) en de traditionele dans van de Sardana (Sardana).

Je zult ook de Born bezoeken , een wijk in de oude wijk met een duidelijke middeleeuwse stempel. Hier vind je het Picasso Museum, gehuisvest in een prachtig gotisch gebouw: Palau Aguilar. Het dateert uit de jaren 1960, in opdracht van de schilder uit Malaga zelf, die zijn stempel wilde drukken op de stad die hem als jongeman verwelkomde.

Het huisvest meer dan 4.000 werken, waarvan sommige opvallen door hun waarde. Onder hen kunnen we "Hombre con Boina" noemen ( geschilderd toen hij nog maar 14 jaar oud was), "Arlequín" ( een terugkerend thema, vooral tijdens de roze periode) of "Las Meninas", een herinterpretatie van het meesterwerk van Diego Velázquez. Je gids neemt je mee door de gangen om je de meest merkwaardige details over zijn werken te vertellen. Aan het einde van de rondleiding kun je zo lang binnen blijven als je wilt om in je eigen tempo verder te ontdekken.

Reviews

4.7
· 1314 Reviews
  • K
    K. M.
    5
    (0 Reviews)
    De ervaring was verrijkend, maar ik denk dat het zou profiteren van meer interactie tijdens de rondleiding.
  • P
    P. X.
    4
    (0 Reviews)
    De ervaring was ongelooflijk, we dompelden ons onder in Picasso's wereld en ontdekten Barcelona door zijn ogen.
  • U
    U. W.
    5
    (0 Reviews)
    Ik vond deze tour geweldig, ik voelde me heel dicht bij de kunst van mijn favoriete schilder. De gids had veel kennis en dat maakte de ervaring nog beter.
  • D
    D. I.
    4
    (0 Reviews)
    De Picasso-tour is de beste, die laat je veel gave dingen zien. Ik wist niet dat kunst zo cool kon zijn.
  • Meer info

    Vertrek en terugkomst

    Extra informatie

    Annuleringsbeleid