Dagtrip naar Toledo vanuit Madrid met rondleiding door de kathedraal

4.7
(623 Reviews)

Over deze activiteit

Deze activiteit heeft UITZONDERLIJKE beoordelingen
Onmiddellijke bevestiging
GRATIS annuleren
Vanaf
€ 97 € 89
GRATIS annuleren
Geen verborgen kosten
  • Je reservering wordt onmiddellijk bevestigd
  • Deze optie heeft GRATIS annulering: boek zonder risico!

Overzicht

Deze tour van ongeveer 8 uur laat je Toledo ontdekken, een van de mooiste steden van Spanje. Een deskundige gids geeft uitleg over de geschiedenis en de sporen die de Romeinen, de Visigoten en de Arabieren hebben achtergelaten.

Je ziet de kathedraal, de synagoge van Santa María la Blanca, het Alcázar en andere hoogtepunten van de oude stad. Een bus met airconditioning brengt je van Madrid naar de "Stad van de Drie Culturen".

  • Leer de geschiedenis van Toledo kennen dankzij de uitleg van een lokale gids.
  • Wandel door de prachtig bewaard gebleven middeleeuwse oude binnenstad
  • Maak je geen zorgen over het reizen

Wat is inbegrepen

  • Transfers per bus met airconditioning
  • Gids voor experts
  • Toegang tot de kerk van St. Tomé, toegang tot de synagoge van Santa Maria la Blanca en toegang tot het klooster van San Juan de los Reyes.
  • Toegang tot de moskee van Cristo de la Luz en de kathedraal van Toledo

Selecteer deelnemers en datum

Wat je kunt verwachten

Deze tour duurt ongeveer 8 uur en omvat zowel de bustransfer vanuit Madrid als een deskundige gids. Dit is genoeg tijd om Toledo te verkennen, stad van drie culturen - Christelijk, Moors en Joods - en een van de best bewaarde middeleeuwse bestemmingen in het land. De stad ligt op een kaap en wordt omringd door verdedigingsmuren die dateren uit de islamitische tijd.

De route begint meestal op een centrale locatie, zoals het Plaza de Zocodover. De naam is afgeleid van het Arabische "sūq ad-dawābb", wat "markt van lastdieren" betekent. Het is momenteel de levendigste wijk van de stad en is de thuisbasis van legendarische bars zoals El Trébol en Ludeña.

Een ander belangrijk monument is de Synagoge van Santa María la Blanca. Het interieur is overwegend wit en de elegante achthoekige pilaren verraden de Joodse oorsprong. Het ligt in de oude Joodse wijk, een wijk die wordt begrensd door de San Martín-brug, de Daycán-toren en de Cambrón-poort.

De route omvat ook andere tempels in de stad: de Primaatskathedraal en de Kerk van Santo Tomé. De eerste is een gotisch bouwwerk dat tussen de 13e en 15e eeuw werd gebouwd. Binnen valt de Mozarabische kapel op, die werd gebruikt om Mozarabische missen te vieren. De kerk van Santo Tomé staat vooral bekend om "De begrafenis van de Heer van Orgaz", een prachtig olieverfschilderij van El Greco.

Een bezoek aan Toledo kan niet zonder het Alcázar, het fort dat de oude stad domineert. Al in de Romeinse tijd was er een bastion dat later werd omgebouwd door de Visigoten en de moslims. Vandaag de dag herbergt het het Legermuseum. Aan het einde van het bezoek brengt de bus je terug naar Madrid.

Reviews

4.7
· 623 Reviews
  • L
    L.
    5
    (0 Reviews)
    Leuke ervaring, voor herhaling vatbaar.
  • K
    K.
    5
    (0 Reviews)
    Een van de interessantste en leukste ervaringen die ik in Toledo heb gehad. Ik heb veel geleerd tijdens de reis en ik zal verschillende anekdotes meenemen om te vertellen over deze geweldige reis. Een echte aanrader.
  • L
    L.
    4
    (0 Reviews)
    Een prachtige, zij het enigszins inspannende, excursie.
  • E
    E.
    4
    (0 Reviews)
    Een van de langste en meest complete excursies die ik ooit heb gedaan. Ondanks dat ik de dag zeer uitgeput eindigde, moet ik toegeven dat het de moeite waard was. Ik neem een mooie herinnering aan die dag mee.
  • Meer info

    Vertrek en terugkomst

    Extra informatie

    Annuleringsbeleid