Privérondleiding Casablanca

5
(1514 Reviews)

Over deze activiteit

Smartphone tickets geaccepteerd
Duur: 5 uren
Deze activiteit heeft UITZONDERLIJKE beoordelingen
Onmiddellijke bevestiging
GRATIS annuleren
Vanaf
€ 40 € 37
GRATIS annuleren
Geen verborgen kosten
  • Je reservering wordt onmiddellijk bevestigd
  • Deze optie heeft GRATIS annulering: boek zonder risico!

Overzicht

Tijdens deze privérondleiding van 4 tot 5 uur kun je Casablanca ontdekken. Een voertuig met airconditioning en een deskundige gids brengt je naar de oude medina, de Hassan II-moskee, de Notre Dame de Lourdes-kerk en andere bezienswaardigheden. Bij de halte Centrale Markt kun je souvenirs kopen en typische Marokkaanse gerechten proeven. De tour is inclusief ophalen en wegbrengen bij het hotel, water, snoep en verfrissende handdoeken.

  • Bezoek de Hassan II Moskee, het symbool van Casablanca.
  • Bekijk de golven van de oceaan op de promenade La Corniche
  • Koop een souvenir in de Habous handwerkwinkels.
  • Leer meer over de geschiedenis van de stad van een deskundige gids.
  • Geniet van een tocht in een voertuig met airconditioning en Wi-Fi-verbinding.

Wat is inbegrepen

  • Privé rondleiding
  • Gids voor experts
  • Voertuig met airconditioning en Wi-Fi-verbinding
  • Ophalen en terugbrengen naar het hotel

Selecteer deelnemers en datum

Wat je kunt verwachten

Deze privérondleiding neemt je mee naar de oude medina en andere bezienswaardigheden in Casablanca. De totale duur is 4-5 uur en de transfers zijn in een comfortabel voertuig met airconditioning. De activiteit is inclusief ophalen en wegbrengen van het hotel, een deskundige gids, water, snoep en verfrissende handdoeken.

Een van de stops is meestal de Hassan II Moskee. Deze staat op een kunstmatig schiereiland met uitzicht op de oceaan en is de op twee na grootste moskee ter wereld. Hij werd ingehuldigd in 1993 en herbergt prachtige muqarnas (typische plafondversieringen). Ga ook even langs:

  • Rick's Café: de bar die een eerbetoon is aan de gelijknamige locatie uit "Casablanca", de cultfilm met Humphrey Bogart en Ingrid Bergman in de hoofdrollen.
  • De Corniche: de boulevard aan zee, waar de meest prestigieuze hotels en restaurants zijn geconcentreerd.
  • Place de Mohammed V: bekend om zijn art deco en Spaans-islamitische architectuur.
  • Notre Dame de Lourdes: katholieke kerk gebouwd in de jaren 1950. Het heeft een imposante structuur, met een architectuur die gotiek en art deco combineert.
  • Habous wijk: een bezoek waard voor de vele ambachtelijke winkels, de bars die muntthee aanbieden en de souks die gespecialiseerd zijn in olijven.

De route omvat ook de Centrale Markt, gespecialiseerd in eten, handwerk en souvenirs. Het is de perfecte plek om antiek, Marokkaanse Berberslippers, kruiden en nog veel meer te kopen.

Reviews

5
· 1514 Reviews
  • S
    S.
    5
    (0 Reviews)
    Mijn privébezoek was top. Elke dollar waard.
  • S
    S.
    5
    (0 Reviews)
    De Hassan II Moskee was het hoogtepunt van de rondleiding. De schoonheid en pracht lieten me sprakeloos achter.
  • R
    R.
    5
    (0 Reviews)
    Deze privérondleiding was een perfecte manier om Casablanca te ontdekken. Mijn man is historicus, dus een privétour voor ons tweeën was de beste optie.
  • R
    R.
    5
    (0 Reviews)
    We zijn op veel plekken geweest zonder te veel te betalen. Als je hier maar een paar dagen bent, raad ik je zeker aan om te gaan!
  • Meer info

    Extra informatie

    Annuleringsbeleid